NasZemplin.sk

Informácie z regiónu Zemplín

Hammel, Dubasová, Lehotský a Patejdl zaspievajú aj na Zemplíne

Po uvoľnení opatrení v súvislosti s pandémiou sa v  júli chystá veľké spoločné turné ,,Legendy open air tour“, ktoré bude jedinečným spojením slovenských hudobných legiend. Na jednom pódiu spolu vystúpia Beáta Dubasová, Janko Lehotský, Pavol Hammel a Vašo Patejdl.

Spolu sa predstavia v 11 slovenských mestách a bude to prierez ich najväčších hitov. Ľudia sa tak môžu tešiť na nezabudnuteľné skladby ako Dievča z reklamy, Učiteľka tanca, Sklíčka, Nepriznaná, Sme také aké sme, ZRPŠ, Veľký sen mora, Ak nie si moja, Vráť mi tie hviezdy, Mopedová, Dievčatá či Úsmev alebo Medulienku.

Dva koncerty na Zemplíne

Väčšina koncertov sa uskutoční na letných amfiteátroch a teší sa aj jediná dáma medzi účinkujúcimi Beáta Dubasová. ,, Pre mňa to budú koncerty po dlhej dobe a o to viac sa teším. Som rada, že si môžem zaspievať na spoločných pódiách s milými priateľmi a kolegami, ktorí v československej hudbe veľa dokázali. Sú stále aktívni, za čo im patrí môj obdiv. Majú na konte obrovské množstvo hitov a nie nadarmo patria medzi najväčších slovenských hitmakerov.“ povedala o kolegoch sympatická Beáta, ktorú doplnila organizátorka tour Benita Faltysová ,,Bude to pre ľudí určite zaujímavé spojenie. Interpréti zaspievajú svoje najväčšie hity, ktoré k nim neodmysliteľne patria a vyše dvojhodinový program obohatia aj rôznymi spoločnými skladbami. Lístky sú už predaji v miestach koncertov“

Zoznam koncertov

4.7.2021 – Humenné – Amfiteáter

5.7.2021 – Zemplínska Šírava – Amfiteáter

6.7.2021 – Svidník – Amfiteáter

7.7.2021 – Košice – Amfiteáter

8.7.2021 – Spišský hrad

10.7.2021- Zlaté Moravce – Amfiteáter

11.7.2021 – Senec – Amfiteáter

12.7.2021 – Pezinok – Amfiteáter

13.7.2021 – Trnava – Amfiteáter

14.7.2021 – Nitra – Nitrianský hrad

16.7.2021 – Sereď – Amfiteáter

Informoval: Boris Karch – PR manažér ,,Legendy open air tour“