NasZemplin.sk

Informácie z regiónu Zemplín

Richard Müller chválil publikum v Michalovciach

Michalovce, 27.8.2022 – Toto leto sa nesie v znamení skvelých koncertov. Patria k nim aj vystúpenia jedného z najúspešnejších a najpopulárnejších slovenských spevákov, Richarda Müllera. Po dvoch rokoch sa opäť predstavil aj publiku v Michalovciach.

„Z Richarda vyžaroval pokoj, dobre spieval, kapela hrala výborne, veľmi som si koncert užila„, s takýmito pocitmi odchádzala po koncerte Riša Müllera, v michalovskom múzeu, Michalovčanka Lucia.

Richard s kapelou zahrali obľúbené hity z legendárnych albumov 33, Nočná Optika, Richard Müller a hosté, Neuč vtáka lietať, Koniec sveta a ďalších. Publikum veľmi dobre reagovalo a spievalo aj pesničku z jeho posledného albumu Hodina medzi psom a vlkom – Ešte Ťa nepoznám.

Spevák neskrýval, že sa v Michalovciach cíti dobre, keď sa nechal počuť, že koncert patrí k tým vydareným, kde sa ľudia bavia a užívajú si jeho vystúpenie.

Koncert sa začal presne o 20:00 a trval asi hodinku a pol. Počas tohto turné sa Richard Müller predstaví ešte v dvoch mestách na východe Slovenska.

27.08.2022 o 20:30 – Bardejov – Bardejovský jarmok (nedostupné v predpredaj.sk) 28.08.2022 o 19:30 – Gelnica – Amfiteáter (nedostupné v predpredaj.sk)