NasZemplin.sk

Informácie z regiónu Zemplín

Nevodič narazil do stromu. Nehoda si vyžiadala 6 zranen

Včera (16.1.) okolo 21,30 h došlo na úseku medzi Sečovcami a obcou Plechotice v trebišovskom okrese k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej sa zranilo 6 ľudí.

Podľa doterajších zistení polície vozidlo zn. Škoda Octavia viedol mladý vodič (23) bez vodičského oprávnenia v smere od mesta Sečovce na obec Plechotice, kde z doposiaľ nezistených príčin dostal na rovnom úseku cesty a na namrznutej vozovke šmyk. Následne s vozidlom prešiel do protismeru, zišiel mimo vozovku a narazil do stromu. Podľa predbežných lekárskych správ sa pri dopravnej nehode ťažko zranili 4 osoby a dve utrpeli ľahké zranenia. Medzi zranenými boli aj tri maloleté osoby.

Vodič, teda nevodič, ktorý pri nehode utrpel ľahké zranenia, bol bezprostredne po dopravnej nehode podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Na vozidle bola škoda predbežne vyčíslená na cca 2.000 eur.

Polícia miesto udalosti dôkladne zadokumentovala a vec prevzala vyšetrovateľka odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Trebišove. V tejto súvislosti bolo začaté trestné stíhanie pre trestný čin ublíženia na zdraví.

Bližšie okolnosti a presná príčina tejto dopravnej nehody, sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.